Projektowanie Produktu – Usługi

 Projektowanie produktu – Usługi 

Główną aktywnością Wojcicki Design jest dostarczanie rozwiązań projektowych i usług doradczych w dziedzinie projektowania produktu.

 

Celem naszych działań jest projektowanie obiektu lub systemu spójnego pod względem jego funkcji, technologii, estetyki oraz ich potencjału rynkowego w zakresie wyznaczonym uprzednio budżetem i biznes planem. Ze względu na ich złożoność usługi projektowe oparte są przede wszystkim na twórczej współpracy z gronem specjalistów.

Projektowanie produktu – usługi i ich elementy składowe 
– Analiza istniejących rozwiązań wzorniczych w związku z definiowaniem problemu projektowego.
– Analiza możliwości technologicznych producenta i zarysowanie wstępnych koncepcji produktu.
– Konsultacje na poszczególnych etapach procesu i doskonalenie osiągniętych rozwiązań.
– Wizualizacja 2D i 3D rozwiązań produktu oraz ich modelowanie w odpowiedniej skali.
– Modelowanie funkcjonalne w naturalnych rozmiarach oraz prototypowanie.
– Koordynacja procesów pomiędzy projektowaniem a produkcją .
– Nadzór autorski podczas uruchamiania pierwszej produkcji. 
– Wsparcie promocyjne podczas targów i wystaw.
– Projektowanie przestrzeni wystawienniczej. 

 Usługi doradcze są nie mniej ważne i zależne od modelu biznesowego jaki klient reprezentuje.

Wyznaczanie celów i weryfikacja wyników pracy kreatywnej podwykonawców
Doradzamy w kontaktach z kreatywnymi podwykonawcami, zarówno w przygotowaniu wytycznych jak i w ocenie projektów oraz wyników pracy zleconej. W przypadkach kiedy klient nie ma personelu doświadczonego w ocenie prezentowanych mu rozwiązań pod względem wartości merytorycznej jesteśmy w stanie pomóc w ocenie, funkcjonalności i estetyki.
Tworzenie i rozwijanie nowych działów projektowych firm
Służymy doświadczeniem przy koordynowaniu prac projektowych i wdrożeniowych w nowo powstałych działów projektowych firm. Optymalizacja systemu komunikacji dla międzynarodowego zespołu marki Fiona Wall Design z działami w Danii, Szwecji i Polsce może być godnym uwagi przykładem projektowania procesu wdrożeniowego, pomiędzy oddalonymi komórkami projektowymi, decyzyjnymi, doradczymi i produkcyjnymi, tworzonego przez Wojcicki Design.
Doradztwo personalne na stanowiska kreatywne
Pomagamy firmom HR, przy ocenie przydatności kandydatów na stanowiska kreatywne oraz przy tworzeniu od zera, rozwijaniu i prowadzeniu biur projektowych. Doradztwo tego typu jest niewątpliwie przydatne zarówno firmom pozbawionym specjalistów HR od pozyskiwania i oceny kompetencji kreatywnych w kandydaturach, jak i agencjom zatrudnienia.
Inne zagadnienia projektowania
Jeśli napotkasz jakiekolwiek trudne kwestie dotyczące projektowania lub  produktu mające związek z prowadzoną przez Ciebie działalnością, zachęcamy do kontaktu. Postaramy się pomóc jak tylko możemy.

Tutaj dowiesz się jak uzyskać wartościowe wyniki stosownie do Twojego doświadczenia i wymagań projektu którego potrzebujesz. 

Na ile Twoje dotychczasowe doświadczenie pozwala na zarządzanie zlecanymi usługami projektowymi?
Skontaktuj się z nami aby umówić sie na kurs wprowadzający do współpracy w sferze kreatywnej

Projektowanie produktu – Usługi

Główną aktywnością Wojcicki Design jest dostarczanie trafnych rozwiązań projektowych i usług doradczych w dziedzinie projektowania produktu. Naszym celem jest projektowanie obiektu spójnego pod względem funkcji, technologii, estetyki oraz jego potencjału rynkowego w zakresie wyznaczonym biznes planem. Ze względu na ich złożoność usługi projektowe oparte są przede wszystkim na twórczej współpracy z gronem specjalistów.

Projektowanie produktu jest niewątpliwie skomplikowanym przedsięwzięciem. Usługi takie podzielić można z pewnością na następujące elementy składowe: Analiza istniejących rozwiązań wzorniczych w związku z definiowaniem problemu projektowego. Analiza możliwości technologicznych producenta i w związku z tym zarysowanie wstępnych koncepcji produktu. Konsultacje na poszczególnych etapach procesu i dalsze doskonalenie osiągniętych rozwiązań. Wizualizacja 2D i 3D wybranych rozwiązań produktu oraz ich modelowanie w odpowiedniej skali. Modelowanie funkcjonalne w naturalnych rozmiarach oraz prototypowanie. Koordynacja kluczowych procesów pomiędzy projektowaniem a produkcją . Nadzór autorski podczas uruchamiania pierwszej produkcji. Wsparcie promocyjne podczas najważniejszych targów i wystaw. Projektowanie przestrzeni wystawienniczej.

Wzornictwo Przemysłowe / Designer
Godne uwagi usługi doradcze

Świadczymy również usługi doradcze w dziedzinach związanych z projektowaniem produktów, usług oraz świadczeniem pracy kreatywnej a co za tym idzie:
Wyznaczamy kluczowe cele i weryfikujemy wyniki pracy kreatywnej podwykonawców. Doradzamy w kontaktach z kreatywnymi podwykonawcami, zarówno w przygotowaniu wytycznych jak i w ocenie projektów oraz wyników pracy zleconej. W przypadkach kiedy klient nie ma personelu doświadczonego w ocenie prezentowanych mu rozwiązań pod względem wartości merytorycznej z pewnością jesteśmy w stanie pomóc. Oceniamy, funkcjonalność, estetykę oraz inne aspekty interesujące klienta w danym przedsięwzięciu.

Tworzymy i rozwijamy nowe działy projektowe firm. Służymy niezbędnym doświadczeniem przy koordynowaniu prac projektowych i wdrożeniowych w nowo powstałych działów projektowych firm. Projektujemy proces wdrożeniowy, pomiędzy oddalonymi komórkami projektowymi, decyzyjnymi, doradczymi i produkcyjnymi dla firm międzynarodowych.
Doradzamy przy wyborze kandydatów na stanowiska kreatywne. Pomagamy firmom HR, przy ocenie przydatności kandydatów na stanowiska kreatywne oraz przy tworzeniu od zera, rozwijaniu i prowadzeniu biur projektowych. Doradztwo takie jest niewątpliwie bardzo przydatne, zarówno firmom pozbawionym specjalistów oceniających kluczowe kompetencje kreatywne w godnych uwagi kandydaturach, jak i poważnym agencjom zatrudnienia.